Menu
Contact met Henri

Nieuws

Seizoensproduct: verse aspergesoep

Voor de aspergesoep gebruikt Henri uitsluitend verse asperges van Nederlandse bodem. Bij voorkeur uit Brabant. Van april tot half juni zijn ze op z’n lekkerst. Vandaar dat de aspergesoep een echt seizoensproduct is.

De asperges voor de soep van Henri worden geschild bij Corné Ooms. Wilt u kijken hoe het hier aan toegaat?  klik hier.

Van het land tot op het bord: serveertips
De aspergesoep kunt u serveren op traditionele wijze. Zonder toeters en bellen. De smaak van de soep heeft eigenlijk geen toevoeging nodig.

Maar toch is het leuk om uw gasten te verassen met smakelijke toppings: gerookte zalm, beenham (van bijvoorbeeld Livar), gehakte peterselie (gefrituurd kan ook) of groene asperges uit de wok.

Of  ga nog een stapje verder en maakt er een leuk voorgerechtje van. Wat dacht u van een aspergeproeverij? Voor het recept: klik hier.

Monster aanvragen? U kunt tot en met nog een monster aspergesoep aanvragen. Stuur een 
e-mail naar: info@henri.nl of bel met uw accountmanager.

Verrassen op je kaart? Curries!
Wist je dat wij fantastische (vega) curries maken? Basmatirijst erbij, mooi aftoppen met verse koriander en noten of bijv. serveren met gebakken halloumi of de Indiase kaas paneer. Of maak een curry bowl! Zet deze curries op je kaart, of neem ze op in een buffet! 
Lees verder

Einde aspergeseizoen
Vandaag (24 juni) is officieel het einde van het aspergeseizoen. Onze teler Toon van Dinter van Van Dinter Smaakasperges legt kort uit wanneer de precieze datum is en waarom de telers de planten dan door laten groeien.

 
Check het filmpje

Prijslijst - update per 31-1
Vanaf vandaag gaan we stapsgewijs weer producten toevoegen aan de prijslijst. Voor nu is dit het assortiment: per 10-2 komen we terug met een update en weer nieuw toegevoegde producten!
Download hier de lijst.
Lees verder

Winterassortiment - update per 25-11
Wij hebben besloten om ons winterassortiment enigszins aan te passen en verder in te krimpen: u kunt hier de laatste versie downloaden. 
Lees verder voor onze uitleg daarvoor

Winterassortiment vanaf 11-10-21
Het wordt weer frisser: de herfst is duidelijk 'aan'. Met de komst van de herfst introduceren wij zoals altijd ons herfst/winterassortiment. Je kan o.a. onze stamppotten en erwtensoep dus weer bestellen!

Download hier direct de laatste versie of lees verder voor alle wijzigingen. 
Lees verder