Nieuws

Culinaire kerstinspiratie
Hebt u het menu voor Kerst al compleet? Henri geeft u graag wat inspiratie. Speciaal voor u is er een heerlijk kerstmenu samengesteld. En om het u nog makkelijker te maken, kunt u het menu zelf printen en desgewenst door ons aan laten passen. Helemaal klaar voor een culinaire kerst!
Voorgerecht
Kreeftensoep - Met gegrilde lente-ui en gebakken gamba’s op een prikker.
Pompoensoep - Crème van jonge Hollandse geitenkaas met geroosterde pompoenpitten en pompoenpittenolie.
Tussengerecht
Visstoofschotel - Pappardelle met geroerbakte zeekraal, aardpeer en gamba's.
Gevulde conchigli - Met quattro formaggi, uitgebakken Livar spek met salie, doperwten en blokjes wortel.
Hoofdgerecht
Pie van coq au vin - Geserveerd met bladerdeeg kussen en 3 soorten wortel.
Jachtschotel - Torentje van zuurkoolstamppot en hazenpeper, geserveerd met stoofpeer.
Nieuw! Download de zomerprijslijst!
De zon schijnt en de lang verwachte asperges zijn er weer! De stamppotten en de erwtensoep moeten dus plaats maken. Tijd voor de nieuwe Zomer Menukaart! Download hier vast de nieuwe prijslijst, die ingaat per 10-4. Wat zijn de nieuwe gerechten op de kaart...? Een tipje van de sluier: een pittige Thaise rode viscurry, twee hippe veggie curries en natuurlijk de oesterzwamsoep!
De Reis naar de Geluksfabriek
Onze reis naar zelfsturendheid in beeld. Bij een reis gaat het niet alleen om het einddoel, maar vooral ook om de weg er naar toe, die we met z'n allen begaan zijn. Kijk je met ons mee?
Lees verder Horecava gemist?
Van 9 tot en met 12 januari stonden we op de Horecava. We introduceerden er de oesterzwamsoep, waarop we heel veel goede reacties hebben ontvangen. Niet geweest maar toch een kijkje nemen?
Lees verder STOOF
Henri bracht een nieuw concept op de Horecava: stoof. Stoere, voedzame stoverijen. Samen delen: sharing is caring. Genieten van slow food. Langzaam gegaard in onze keuken, zodat u meer tijd overhoudt in uw eigen keuken.
Lees verder