Nieuws

Buffetten calculeren
Al weer een paar jaar helpen wij onze Henri-fans met een gratis programma om in een handomdraai digitaal buffetten te calculeren: de buffetcd. Deze heeft een facelift gehad. En... tegenwoordig is het een buffet-usb! Hebben?
Henri heeft een overzichtelijk calculatieprogramma gemaakt waarmee in een handomdraai buffetten gecalculeerd kunnen worden. Met 16 themabuffetten en 3 volledig glutenvrije buffetten, heeft u ruim de keus. Verras uw gasten bijvoorbeeld met een Stamppot-, Globetrotter-, Nostalgisch of Mediteraan buffet.
Nadat u het programmaatje geïnstalleerd heeft op uw computer, kiest u een thema en vult u het aantal personen in. Vervolgens wordt voor u de kostprijs per persoon en de benodigde hoeveelheid producten en gerechten berekend. Zelfs de bestellijst wordt automatisch voor u samengesteld. En er zit een beschrijving van de buffetten bij in Word, die u gemakkelijk kunt knippen&plakken in uw website of buffetboek. Hebben?
Vul dan dit formulier even in.
Vul dan dit formulier even in.
Erwtensoep - Nu alleen nog maar met Livar
Onze erwtensoep is de beste kant-en-klare soep te koop. Dat vonden we al langer, maar nu hebben we hem nóg lekkerder gemaakt. We hebben gebruiken nu alleen nog maar Livar varkensvlees en spek voor de soep.
Wildseizoen van start
Vorige maand werd officieel het wildseizoen geopend. Maar weertechnisch leek het wel zomer. Nu is het moment om wild weer op de kaart te zetten! En dat hoeven geen ingewikkelde gerechten te zijn. Doe wat inspiratie op met onze recepten!
We hebben een winnaar!
In onze e-mailing hadden we een kleine wedstrijd: onder onze nieuwe twittervolgers verlootten we een kookboek. De prijs is gewonnen door dhr. Zijlstra van Eetcafé de Visserman uit Stavoren.
Download nu de nieuwe prijslijst!
Inmiddels is Henri weer volop bezig met de voorbereiding van het winterseizoen. Wilt u weten wat wij op vanaf 1 oktober allemaal op onze wintermenukaart hebben staan? Download hier de nieuwe prijslijst of vraag hem aan.
De soep van Henri op Schiphol
Onze eerste echte Henri soepenbar is geopend! Hij is te vinden op Schiphol. Samen met HMShost, cateraar van Schiphol, ontwikkelden we deze prachtige soepenbar. Elke dag kunt u er genieten van drie verse soepen.









