Nieuws

Terrassen open! Update Assortiment
De terassen zijn open! Dat betekent een kleine verruiming in het assortiment. Per 30-4 zijn nu ook op voorraad en te bestellen:
- Hollandaise saus 1,5 kg (perfect bij asperges!)
- BBQ saus
Wij hebben een aantal leuke gerechtjes voor je bedacht. Ideaal als klein hapje tussendoor, of te combineren tot een luxe lunch.
Bijvoorbeeld:

Bijvoorbeeld:

INGREDIËNTEN
(voor 1 persoon)
1 gehaktballetje: Toscaanse kalfsgehaktballetjes
5 gram Feta
1 zwarte olijf
1 takje Crazy pea (Koppert Cress)
1 tomberry
1 gehaktballetje: Toscaanse kalfsgehaktballetjes
5 gram Feta
1 zwarte olijf
1 takje Crazy pea (Koppert Cress)
1 tomberry
BEREIDINGSWIJZE
Verwarm de gehaktballetjes. Steek een olijf, tomaatje en een stukje feta aan de prikker
steek deze in het balletje en zet deze in een glaasje. Garneer met de crazy pea.
Blog: minder waste
Vanaf vandaag start de Verspillingsvrije Week. Niemand wil voedsel verspillen. Niet alleen omdat het geld kost. Je hebt er ook tijd en moeite ingestoken. En buiten dat, het is natuurlijk ook gewoon belangrijk; prettiger voor je geweten en beter voor de planeet. Er zijn best wat oplossingen om je waste tegen te gaan. Naast efficienter werken kan je je creativiteit inzetten. We hebben wat denkrichtingen op een rijtje gezet: doe er je voordeel mee!
Lees verder Winterassortiment - update per 25-11
Wij hebben besloten om ons winterassortiment enigszins aan te passen en verder in te krimpen: u kunt hier de laatste versie downloaden.
Lees verder voor onze uitleg daarvoor Verse aspergesoep
We hebben dé lekkerste verse aspergesoep nu ook beschikbaar voor de horeca, in grootverpakking! Handig voor take-away en bezorgen, of voor straks op je kaart. Je bestelt hem vanaf nu bij je horecagroothandel!
Lees verder WEBSHOP ???????????????? ???????? ???????????????????? ????????????????????
Het wordt koud...
Dat wordt volle bak sneeuw- en misschien ook wel ijspret! Daarom hebben we nu deze actie voor je: nu de erwtensoep voor maar ????,???????? in onze webshop. En met de code KOEKENZOPIE krijg je, bij je snert óók nog eens ???????????????????????? ???????????????????????????????????????? ter waarde van 5,- !!
Kerstmenu
Inspiratie! Henri heeft voor u een Kerstmenu samengesteld. Hierbij kunt uw gast kiezen uit onze heerlijke wildgerechten. Denk aan onze klassieke wildsoep of hazenpeper. Maar ook onze vegetarische linzencurry is van de partij. En – wat handig! – u kunt zelf het menu printen en desgewenst door ons aan laten passen. De recepten vindt u hier. Henri, uw helpende hand in de keuken!
Lees verder 







