Menu
Contact met Henri

Nieuws

Seizoensproduct: verse aspergesoep

Voor de aspergesoep gebruikt Henri uitsluitend verse asperges van Nederlandse bodem. Bij voorkeur uit Brabant. Van april tot half juni zijn ze op z’n lekkerst. Vandaar dat de aspergesoep een echt seizoensproduct is.

De asperges voor de soep van Henri worden geschild bij Corné Ooms. Wilt u kijken hoe het hier aan toegaat?  klik hier.

Van het land tot op het bord: serveertips
De aspergesoep kunt u serveren op traditionele wijze. Zonder toeters en bellen. De smaak van de soep heeft eigenlijk geen toevoeging nodig.

Maar toch is het leuk om uw gasten te verassen met smakelijke toppings: gerookte zalm, beenham (van bijvoorbeeld Livar), gehakte peterselie (gefrituurd kan ook) of groene asperges uit de wok.

Of  ga nog een stapje verder en maakt er een leuk voorgerechtje van. Wat dacht u van een aspergeproeverij? Voor het recept: klik hier.

Monster aanvragen? U kunt tot en met nog een monster aspergesoep aanvragen. Stuur een 
e-mail naar: info@henri.nl of bel met uw accountmanager.

Klant in beeld: ECT
Bij Johan Zweeren, werkzaam bij ECT, schijnt de zon altijd in de keuken. We worden er gastvrij en warm onthaald. Johan is keukencoach voor 'Onze Keuken' van Albron. Hij werkt al zo'n 15 jaar met Henri in zijn keuken. Hij is fan!
Lees verder

Nóg makkelijker zoeken!
Onze assortimentspagina is aangepast. U kunt nu nog makkelijk naar de gethematiseerde keukens klikken, én er is een betere zoekfunctie met filter bijgekomen. Neem snel een kijkje!
 
Lees verder

Verrassend vegetarisch: wortelballetjes
Heeft u ze al geprobeerd? Onze wortel'gehakt'balletjes in Thaise groene currysaus? Lekker gekruid en met een bite die een beetje lijkt op falafel. Ze zijn niet alleen lekker, u verrast uw vegetarische gast hier echt mee. Weer eens wat anders! Niet alleen geschikt op de menukaart - ook ideaal voor op een buffet. En niet-vegetariërs zullen er ook van smullen!
Lees verder

Buffetten calculeren
Al weer een paar jaar helpen wij onze Henri-fans met een gratis programma om in een handomdraai digitaal buffetten te calculeren: de buffetcd. Deze heeft een facelift gehad. En... tegenwoordig is het een buffet-usb! Hebben?
Lees verder

Vier de lente met asperges
Wij hebben ze! De verse, bekroonde asperges van Walter Gubbels uit Helvoirt. Deze seizoensgroenten kunnen natuurlijk niet ontbreken nu ze volop vers verkrijgbaar zijn van de koude grond. Wij gebruiken zijn topasperges in onze gebonden, romige soep. 
Lees verder