Menu
Contact met Henri

Nieuws

Borsjt voor de voedselbank

1 Juni hadden we hoog bezoek in Drunen: de Poolse consul, de burgemeester van de gemeente Heusden, de voorzitter van Voedselbank Den Bosch, de voorzitter van voedselbank Waalwijk en Pater Poels. Zij kwamen de Borsjt proeven: een project van Henri en oprichter Harrie van Olphen sr. samen.
Allereerst vertelde Harrie van Olphen sr. waarom hij deze soep ontwikkeld heeft. De Borsjt is een Poolse/Oekraïense soep. Daar ligt de link met het (helaas voor ons Nederlanders minder succesvolle) EK. Er zitten vooral veel rode bieten in. En deze zijn érg gezond, want ze zitten vol antioxidanten.
 
In de week vóór het EK verspreidden wij 750 kg. soep onder de voedselbanken en Pater Poels. Zo konden mensen, die van deze instanties afhankelijk zijn, ook een beetje mee proeven van het EK. Het was leuk om te horen hoe de burgemeester dit initiatief waardeerde. Hij uitte ook zijn trots dat er in zijn gemeente bedrijven en mensen zijn, die zich op deze manier inzetten (en daar ook de mogelijkheden voor hebben).
 
Na de burgemeester kwam Pater Poels aan het woord. Hij is inmiddels 83 jaar, maar wat een power! Hij vertelde hoe hij zich zijn hele leven heeft ingezet voor anderen. Hij vertelde over het eerste gezin dat hij ging helpen en hoe hij ’s nachts op zijn fiets stapte om mensen te voorzien van brood en andere primaire levensbehoeften. Nog steeds is hij volop actief met zijn stichting 'Broodnodig'. Als je dit hoort, dan kun je niets anders dan enorm veel respect hebben voor deze man.
Fijn dat wij daar toch een beetje aan kunnen bijdragen.
Maak van uw bedrijf een sterrentent!
Deze week, van maandag 21 tot en met zaterdag 26 oktober, organiseert de Dierenbescherming, de Beter Leven Week. In samenwerking met vele enthousiaste partners - waaronder wij. Het thema: Genieten met sterren. Wist u dat wij maar liefst 7 gerechten hebben die gecertificeerd zijn? Waaronder nu ook onze goulash - met maar liefst 3 sterren. Zo zet u gemakkelijk sterrengerechten op uw kaart.
Meer over Beter Leven

Kerstmenu
Inspiratie! Henri heeft voor u een Kerstmenu samengesteld. Hierbij kunt uw gast kiezen uit onze heerlijke wildgerechten. Denk  aan onze klassieke wildsoep of hazenpeper. Maar ook onze vegetarische linzencurry is van de partij. En – wat handig! – u kunt zelf het menu printen en desgewenst door ons aan laten passen. De recepten vindt u hier. Henri, uw helpende hand in de keuken!
Lees verder

WK menutips
In een handomdraai een Oranje dagspecial maken? Check onze supermakkelijke oranje menutips, met als basis Henri gerechten.
Lees verder

Doe mee aan de WK actie!
Doe je al mee aan onze WK actie? Meedoen is simpel, en je maakt kans op een WK buffet voor 20 personen! 
Wat moet je doen?
Lees verder

Recall Henri éénpersoons kant-en-klaar maaltijden
WAARSCHUWING - HENRI roept éénpersoons kant-en-klaar maaltijden terug. Het betreft de volgende 450g verpakkingen in aluminium schaal, verkocht via DekaMarkt, PicNic, BP tankstations of de Familiebox, met bijbehorende streepjescode:
  • Ajam pangang - 8713041500867
  • Babi ketjap - 8713041500850
  • Couscous Maroccan -8713041500843
  • Hachee met aardappelpuree en rode kool - 8713041500898
  • Kip Mediterraans - 8713041500881
  • Penne carbonara - 8713041500874
Update 21-5: Het gaat om producten met houdbaarheidsdata tot maximaal 30 mei, die gekocht zijn vóór 18 mei 2019. Maaltijden met een langere houdbaarheid, gekocht vanaf 21 mei zijn helemaal in orde!!
Lees verder