Menu
Contact met Henri

Nieuws

Henri dubbel genomineerd Foodservice Award

Naast de nominatie in de categorie Vers & Gemak, zijn wij samen met Deli XL en La Place genomineerd voor de nieuwe prijs Maatschappelijk verantwoord ondernemen. Op 1 december worden de winnaars van de Foodservice Awards bekend gemaakt.

Misset Horeca organiseert voor de tweede keer de Foodservice Awards. Dit jaar in samenwerking met Foodservice Instituut Nederland (FSIN) en EFMI Business School. Doel: de onderlinge samenwerking tussen horeca-outlets, grossiers en leveranciers in kaart brengen. 
 
‘Alle drie de genomineerden hebben MVO in hun haarvaten zitten. Ze zijn hier al langer mee bezig en denken voortdurend na hoe het beter kan’, volgens dagvoorzitter Jan Willem Gievink. ‘Henri is een trendsetter in het gebruik van MVO producten en zij weet afnemers te overtuigen.’ 
 
Wij zijn supertrots op deze dubbele nominatie!
Nieuw! Download de zomerprijslijst!
De zon schijnt en de lang verwachte asperges zijn er weer! De stamppotten en de erwtensoep moeten dus plaats maken. Tijd voor de nieuwe Zomer Menukaart! Download hier vast de nieuwe prijslijst, die ingaat per 10-4. Wat zijn de nieuwe gerechten op de kaart...? Een tipje van de sluier: een pittige Thaise rode viscurry, twee hippe veggie curries en natuurlijk de oesterzwamsoep!
Lees verder

Vacatures
We hebben volop vacatures! Check ze hier!
Lees verder

De Reis naar de Geluksfabriek
Onze reis naar zelfsturendheid in beeld. Bij een reis gaat het niet alleen om het einddoel, maar vooral ook om de weg er naar toe, die we met z'n allen begaan zijn. Kijk je met ons mee?
Lees verder

Horecava gemist?
Van 9 tot en met 12 januari stonden we op de Horecava. We introduceerden er de oesterzwamsoep, waarop we heel veel goede reacties hebben ontvangen. Niet geweest maar toch een kijkje nemen?
Lees verder

STOOF
Henri bracht een nieuw concept op de Horecava: stoof. Stoere, voedzame stoverijen. Samen delen: sharing is caring. Genieten van slow food. Langzaam gegaard in onze keuken, zodat u meer tijd overhoudt in uw eigen keuken.
Lees verder