Menu
Contact met Henri

Nieuws

Nieuw van Henri! Livar stoofschotel & Spinaziestamppot

Er is weer varkensvlees dat smaak heeft. Dat vlees komt van het Livar varken. De varkens mogen naar hartenlust rondwroeten in de kloostertuinen van abdij Lilbosch in Echt. Deze vrijheid doet het varken goed – en ook de smaak. Het prachtige vlees heeft Henri en Livar samen geïnspireerd tot een smakelijke stoofschotel.

Gestoofd in Affligem kloosterbier, samen met o.a. ui, champignons en wortel, komen de smaken van Livar perfect tot hun recht.

Het stoofpotje combineert prachtig met de nieuwe spinaziestamppot: een stamppotje van spinazie, aardappelen en zure room. Een simpel stamppotje dus – lekker puur. Klik hier voor het recept!

Livar Stoverij, verpakking 900g, € 10,95
Spinaziestamppot, verpakking 3 kg,  € 11,11

Clean Label
De livar stoverij en de spinaziestamppot zijn Clean Label (al 70% van ons assortiment is Clean label, en dat wordt alleen maar meer!)
Clean Label betekent:
- vrij van synthetische en natuuridentieke E-nummers
- vrij van kunstmatige smaakversterkers (waaronder MSG)
- vrij van conserveringsmiddelen
- vrij van kunstmatige kleur-, geur- en smaakstoffen
- GMO-vrij

Verrassen op je kaart? Curries!
Wist je dat wij fantastische (vega) curries maken? Basmatirijst erbij, mooi aftoppen met verse koriander en noten of bijv. serveren met gebakken halloumi of de Indiase kaas paneer. Of maak een curry bowl! Zet deze curries op je kaart, of neem ze op in een buffet! 
Lees verder

Prijslijst - update per 31-1
Vanaf vandaag gaan we stapsgewijs weer producten toevoegen aan de prijslijst. Voor nu is dit het assortiment: per 10-2 komen we terug met een update en weer nieuw toegevoegde producten!
Download hier de lijst.
Lees verder

Einde aspergeseizoen
Vandaag (24 juni) is officieel het einde van het aspergeseizoen. Onze teler Toon van Dinter van Van Dinter Smaakasperges legt kort uit wanneer de precieze datum is en waarom de telers de planten dan door laten groeien.

 
Check het filmpje

Winterassortiment - update per 25-11
Wij hebben besloten om ons winterassortiment enigszins aan te passen en verder in te krimpen: u kunt hier de laatste versie downloaden. 
Lees verder voor onze uitleg daarvoor

WEBSHOP ???????????????? ???????? ???????????????????? ????????????????????
Het wordt koud...
????
Dat wordt volle bak sneeuw- en misschien ook wel ijspret! Daarom hebben we nu deze actie voor je: nu de erwtensoep voor maar ????,???????? in onze webshop. En met de code KOEKENZOPIE krijg je, bij je snert óók nog eens ???????????????????????? ???????????????????????????????????????? ter waarde van 5,- !!
Lees verder