Menu
Contact met Henri

Nieuws

Food Hospitality Business Awards

Twaalf bedrijven zijn genomineerd voor de Food Hospitality Business Awards 2012, een initiatief waarbij ziekenhuizen en zorginstellingen producenten beoordelen op prijs/kwaliteit, klantgerichtheid, innovatie en duurzaamheid. Wij zijn daar één van!

Marktonderzoeksbureau Foodinc. heeft, in opdracht van Food Hospitality, een grootschalig en onafhankelijk onderzoek uitgevoerd onder leden van Het Nederlands Kokspanel, specifiek onder professionals die verantwoordelijk zijn voor eten en drinken in de zorg. Zij beoordeelden producenten op vier criteria: prijs/kwaliteit, klantgerichtheid, innovatie en duurzaamheid. De categorieën waarin producenten meedingen naar een Food Hospitality Business Award zijn Vers, Maaltijden & Maaltijdcomponenten, Kruidenierswaren en Apparatuur. Uit het onderzoek, bestaande uit circa 1600 beoordelingen, komen per categorie drie genomineerden naar voren. In de categorie Maaltijden & Maaltijdcomponenten kwamen Henri, Huuskes en Wereldkeuken De Indische als beste uit de beoordelingen.

Publieksprijs
Nieuw ten opzichte van de eerste editie in 2011 is de Publieksprijs, waarbij ook u een stem kunnen uitbrengen op één van de twaalf genomineerden. Hiermeekunt u, tot en met 15 november, een producent belonen voor de geleverde prestaties op het gebied van prijs/kwaliteit, klantgerichtheid, innovatie en duurzaamheid. Klik hier om te stemmen!

Food Hospitality College
Door te stemmen maken mensen bovendien kans op een gratis toegangskaart voor het Food Hospitality College, waar de uitreiking van de Food Hospitality Business Awards 2012 plaatsvindt. Deze bijeenkomst, waar deelnemers in één dag worden bijgepraat over de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van eten, drinken en gastvrijheid in de zorg, vindt plaats op donderdag 22 november in De Lindenhof in Delft.

Speciaal onze relaties geldt een korting. Relaties betalen slechts € 395,- (i.p.v. € 495,-) voor deelname aan Food Hospitality College.
U komt toch ook? Voor meer informatie, kijk op:  www.food-hospitality.nl.
Wilt u via ons een kaart, neem dan contact op met Felice van Zanten: fvanzanten@henri.nl of telefonisch: 0416-375933.

Blog: Veel Henri producten zijn glutenvrij
Sinds jaar en dag proberen wij onze gerechten, daar waar mogelijk, standaard glutenvrij te maken. Meer dan de helft (59%) van ons assortiment is dan ook glutenvrij!
Els van Olphen, moeder van de huidige eigenaren Ad en Els van Olphen, is coeliakie patiënt. Dus uit eigen ervaring weten wij hoe fijn het is om gewoon mee te kunnen eten met de rest. Onze gerechten zijn dan ook geen specifieke dieetproducten, maar gewoon ons standaard assortiment. 
Lees verder

Blog: Convenience is de oplossing
Convenience is absoluut een onderdeel van de oplossing van het hashtagpersoneelstekort in de horeca. Felice schreef er deze korte blog over.
Lees verder

Pastasaus in portieverpakking
Op zoek naar goede kwaliteit in het kant-en-klaar schap? Ontdek onze pastasauzen: boordevol groenten en verse room. Vegetarisch of met vlees met sterren. Geen gekke toevoegingen. Vers bereid door onze koks en makkelijk verpakt per 2 porties.


Lees verder

Verruiming assortiment
Yes!! Eindelijk. Eindelijk licht aan het eind van de tunnel. Wij zijn superblij dat de meeste van onze klanten weer open mogen. En... dat betekent ook dat wij ons assortiment weer verruimen. Download hier direct de prijslijst.


 
Lees verder

Terrassen open! Update Assortiment
De terassen zijn open! Dat betekent een kleine verruiming in het assortiment. Per 30-4 zijn nu ook op voorraad en te bestellen:
  • Hollandaise saus 1,5 kg (perfect bij asperges!)
  • BBQ saus
Download hier de nieuwste prijslijst. Op zoek naar leuke kleine gerechtjes om te serveren op het terras naast de lunchkaart? Maak een hapjeskaart! 
Lees verder